TURNAJE A AKCE 2020

 

  • 1.2.2020        USK Praha Cup, Na Folimance 2, Praha 2, Rozpis
  • 8.2.2020          Slezský pohár, Mařádkova 15 Opava, Rozpis
  • 8.2.2020        Velká cena mláďat, Sportovní hala Vesbyt, Veselí nad Moravou,  Rozpis
  • 15.2.2020        Valentýnský turnaj, ZŠ Prameny, Karviná, Rozpis
  • 15.2.2019        Společná tréninková příprava, MP Ostrava, Pozvánka
  • 22.2.2020        Mistrovství Euroregionu Beskydy, Raškovice, Rozpis
  • 22.2.2020        Turnaj přípravek, Mjr.Nováka 1455/34, Ostrava - Hrabůvka, Rozpis 
  • 23.2.2020        Tréninkový sraz žactva Msk, mjr. Nováka 1455/34 Ostrava - Hrabůvka, Pozvánka
  • 23.2.2020         Judo Camp, Raškovice, Pozvánka
  • 29.2.-1.3.2020 Judo Open, Ostrava - Vítkovice, Ostrava, Rozpis CZ , Rozpis EN
  • 2.3.-3.3.2020   Tréninkový kemp, Plzeňská 2627/16, Ostrava, Rozpis CZ , Rozpis EN
  • 7.3.2020         Velká cena Hradce Králové, Rozpis 
  • 7.-8.3.2020     Internationaler Kirschbluten-Cup Spremberg, Rozpis
  • 14.3.2020        Společná tréninková příprava, MP Ostrava, Pozvánka
  • 15.3.2020        Memorial Jana Stankoviče, ČP mužů a žen, hala Sareza Ostrava, Rozpis
  • 15.3.2020        ČP VC OSTRAVA, 
  • 21.3.2020       Turnaj přípravek, Mjr.Nováka 1455/34, Ostrava - Hrabůvka, Rozpis 
  • 4.4.2020        Velikonoční turnaj dětí - MSK Karviná,
  • 4.4.2020        Jarní MC Bohumína, 
  • 4.4.2020        Společná tréninková příprava, MP Ostrava, Pozvánka
  • 5.4.2020        Randori pod Lysou Horou, Frýdland nad Ostravicí, Rozpis
  • 18.4.2020        Turnaj přípravek, Mjr.Nováka 1455/34, Ostrava - Hrabůvka, Rozpis 
  • 18.4.2020        Velká cena Ostravy - TJ Ostrava - KVALIFIK. TURNAJ PRO ML. Ž. MSK
  • 16.5.2020        Král zemařů - Štramberk
  • 16.5.2020        KP ml. a st. žáků a žaček - Raškovice, Rozpis
  • 23.5.2020        Společná tréninková příprava, MP Ostrava, Pozvánka
  • 23.-24.5.2020    Mezinárodní VC o pohár primátora města Bardejov, Rozpis
  • 30.5.2020        Turnaj přípravek, Mjr.Nováka 1455/34, Ostrava - Hrabůvka, Rozpis 
  • 30.5.2020        Májový turnaj benjamínků - MSK Karviná
  • 30.5.2020        Letní turnaj k Mezinárodnímu dni dětí (jen pro pozvané oddíly!) - MP Ostrava
  • 13.6.2020        KP, dorost, jun,, muzi, zeny, Baník Ostrava, Rozpis
  • 20.6.2020        Turnaj přípravek, Mjr.Nováka 1455/34, Ostrava - Hrabůvka, Rozpis 
  • 19.9.2020        Pohár olympijských nadějí - Raškovice - KVALIFIK. TURNAJ PRO ML. Ž. MSK
  • 3.10.2020        KP benjamínků, Ostrava, Rozpis
  • 10.10.2020        Velká cena Ostravy - TJ Ostrava
  • 17.10.2020        Turnaj benjamínků - Štramberk
  • 31.10.2020        Tradiční turnaj dětí - MSK Karviná
  • 7.11.2020          Memoriál Saši Jurečky - Havířov
  • 7.11.2020          Podzimní MC Bohumína (jen pro pozvané oddíly!)
  • 21.11.2020        Velká cena Karviné - Baník Karviná
  • 28.11.2020        Vánoční turnaj dětí a mládeže (jen pro pozvané oddíly!) - MP Ostrava
  • 5.12.2020        Mistrovství Moravy Veteránů - MSK Karviná
  • 5.12.2020        Mikulášský turnaj - MSK Karviná
  • 6.12.2020        Pohár starosty Dobré
  • Podrobné informace o turnajích u trenéra a v připojených souborech