Turnaje 2018

  • 13.1.2018               Turnaj přípravek Ostrava, Rozpis 

  • 13.1.2018             JUDO Turnaj Bielsko Biala, Polsko, Rozpis

  • 20.1.-21.1.2018    Velká cena České Třebové, Rozpis

  • 25.01.2018            JUDO SHOW 2018, Ostrava Hrabůvka, Pozvánka

  • 03.02.2018                Seminář rozhodčích a trenérů juda MS kraje - Ostrava, Pozvánka

  • 3.02.2018              VC Žiliny, Rozpis

  • 04.02.-8.2.2018     Mezinárodní judo soustředění Orlová,  Rozpis

  • 7.2.2018                Trénink s Jaromírem Ježkem, Orlová, Pozvánka

  • 9.02.-11.02.2018   RVŽ Morava, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 10.02.2018             Valentýnský turnaj benjamínků - MSK Karviná,   Rozpis

  • 10.02.2018            Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Přívoz, Rozpis

  • 10.02.2018             ČP - USK Praha Cup, Rozpis

  • 10.02.-11.02.2018 5. Grand prix Banská Bystrica, Pozvánka, Rozpis

  • 14.02.-16.2.2018    PŘÍPRAVNÝ CAMP PŘED ČP - RAŠKOVICE 14.-16.2.2018

  • 17.02.-18.2.2018     JUDO Grand Prix Ostrava,   Rozpis Cz,  Rozpis Eng, 

  • 24.02.2018               Slezský pohár - Opava,  Rozpis

  • 3.03.2018                 Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 3.03.2018                 Mistrovství Euroregionu Beskydy - Raškovice, Rozpis

  • 3.03.-04.03.2018       International Austrian Cup Salzkammergut, Rozpis

  • 3.03.-04.03.2018       Internationaler Kirchbluten Cup Spremberg, Rozpis

  • 10.3.2018                  Malá cena Třince, Rozpis žáci, Rozpis benjamínci

  • 14.3.-18.3.2018        Judo soustředění Smilovice, Pozvánka

  • 24.03.2018                GRAND PRIX Ostrava ČP mužů a žen - Memoriál Jana Stankoviče

  • 24.03.2018                Velikonoční turnaj s mezinárodní účastí - MSK Karviná, Rozpis

  • 7.04.2018                 Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 14.04.2018                Krajský přebor ml. a st. žáků a žákyň - TJ Ostrava, Rozpis

  • 21.04.2018                Turnaj benjamínků a ml. žáků a žaček - DDM Český Těšín, Rozpis

  • 26.04.218                   JC DU GRAND ROUEN, hala Sareza, Ostrava-Hrušov, Rozpis

  • 27.04.2018                JC DU GRAND ROUEN, TCJK, ul. Mjr. Nováka, Ostrava, Rozpis

  • 30.04.2018                JC DU GRAND ROUEN, TCJK, ul. Mjr. Nováka, Ostrava, Rozpis

  • 28.04.2018                Memorial Z. Navrátila, Hranice, Rozpis

  • 04.05.2018                Shromáždění delegátů MS kraje

  • 5.05.2018                  Turnaj přípravek Orlová, Rozpis

  • 12.05.2018                MVC Ostravy (TJ Ostrava), Rozpis, Rozpis benjamínci

  • 26.05.2018                Prázdninový turnaj benjamínků - MSK Karviná

  • 26.5.2018                   Krajský přebor,  ul. Mjr. Nováka, Ostrava, Rozpis

  • 27.05.2018                Grand Prix W Judo Myslovice, Polsko, Rozpis

  • 2.06.2018                  Turnaj přípravek 1.JCBO,  Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 23.06.2018                Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 2.07.-06.07.2018       Příměstský judo camp 2018 - 1.turnus, Ostrava, Pozvánka

  • 20.08.-24.08.2018     Příměstský judo camp 2018 - 2.turnus, Pozvánka

  • 25.08.-01.09.2018    Judo camp 2018, Malá Morávka,  Pozvánka

  • 08.09.2018                Pohár olympijských nadějí - Raškovice, Rozpis

  • 8.9.2018                   Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 15.-16.9.2018            Brno Cup Open 2018, Brno, Pozvánka

  • 22.9.2018                   Krajský přebor benjamínků, Opava, Rozpis

  • 29.09.2018                MVC Ostravy - BAIL Cup (TJ Ostrava), Rozpis

  • 6.10.-7.10.2018        Český pohár ČSJU Memorial V.Prokeše, Teplice, Rozpis

  • 6.10.2018                  6.10.18 Gran Prix Povážská Bystrica, Rozpis

  • 12.10.-14.10.2018     Přípravný Judo Camp před MČR, PČR - Raškovice, Pozvánka

  • 13.10.2018                Velká cena s mezinárodní účastí - MSK Karviná

  • 13.10.2018                Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 20.10.2018                Turnaj benjamínků, Štramberk, Rozpis

  • 20.10.-21.10.2018     Přebor ČR st. žáků a žákyň, Ostrava, Rozpis

  • 3.11.2018                  Malá cena Bohumína, Rozpis

  • 10.11.2018                Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

  • 17.11.2018                III.ročník Memorial Saši Jurečky, Havířov, Rozpis

  • 24.11.2018                Velká cena Karviné (Baník Karviná), Rozpis

  • 24.11.2018                Vánoční turnaj Mohelnice, Rozpis

  • 01.12.2018                Mistrovství Moravy Veteránů u příležitosti 750 let výročí založení Statutárního města Karviné - MSK Karviná, Rozpis

  • 01.12.2018                Mikulášský turnaj - MSK Karviná, Rozpis

  • 7.12.-9.12.2018        Zkoušky na mistrovské stupně DAN, Moravská Ostrava, Pozvánka

  • 15.12.2018                Pohár starosty Dobré - Dobrá, Rozpis

  • 15.12.2018                Turnaj přípravek 1.JCBO, Ostrava Hrabůvka, Rozpis

Podrobné informace o turnajích u trenéra a v připojených souborech

 

TURNAJE 2019

 

Podrobné informace o turnajích u trenéra a v připojených souborech