Partneři

Děkujeme všem našim partnerům, kteří pomáhají nášemu sportovní klub poskytovat svým členům profesionální zázemí a podporovat rozvoj sportu nejen v Orlové!

MĚSTO ORLOVÁ

Orlová je slezské město v okrese Karvina v Moravskoslezském kraji, 10 km východně od Ostravy. Žije v něm téměř 30 tisíc obyvatel. První zmínka o Orlové pochází z roku 1223.

Nadace OKD

 

Nadace OKD je největší nadací v Moravskoslezském kraji a zároveň jednou z nejvýznamnějších v celé České republice. Podporuje neziskové organizace, které pomáhají potřebným, zlepšují úroveň sociální péče, volnočasových aktivit, kulturního vyžití i životního prostředí. Podpora směřuje do Moravskoslezského kraje, konkrétně do měst a obcí Dětmarovice, Doubrava, Frýdek-Místek, Havířov, Horní Suchá, Karviná, Orlová, Paskov, Petřvald, Staříč, Stonava, Sviadnov a Žabeň. 

 

 

 

 

 

 

Česká unie sportu, z.s. 

 

Česká unie sportu, z.s. je největší střešní a servisní sportovní organizace v ČR. Vznikla 27. dubna 2013 formou transformace a změny názvu ČSTV. V ČUS jsou dobrovolně sdruženy sportovní svazy s celostátní působností, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty i jejich sdružení. 

Hlavním posláním ČUS je vytvářet optimální podmínky ke sportovní činnosti, která se realizuje ve sportovních klubech, tělovýchovných jednotách a národních sportovních svazech. 

ČUS pomáhá komplexně zabezpečovat financování sportovní činnosti svých základních organizačních článků na všech výkonnostních, rekreačních, věkových či územních úrovních.

 ČUS ve svých základních organizačních článcích organizuje, podporuje a provozuje veškeré formy sportovních aktivit.

 

 

 

 

 

 

 

 

HORSKÁ CHATA BARBORKA

Horská chata Barborka se nachází na jižním úbočí nejvyšší hory Jeseníků Praděd ve výšce 1 400 metrů nad mořem a jedná se o nejstarší chatu v Jeseníkách. Chata Barborka je pěkná a turisty oblíbená horská chata, kterou lze využít během přechodu hlavního hřebene Hrubého Jeseníku či během letní a nebo zimní dovolené. Naše chata je také ideální nejen k rodiným dovoleným ale také k pořádání letních a zimních (lyžařských) kurzů. Součástí chaty je restaurace, fitness centrum, sauna, herna s kulečníkem, TV mistnost (klubovna).

 

FAIR CREDIT

Společnost Fair Credit International, SE, se zabývá poskytováním drobných půjček od 4 000 do 50 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů.

ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

ČPZP je počtem 1 234 000 pojištěnců třetím nejvýznamnějším subjektem mezi zdravotními pojišťovnami v České republice. ...Má už bezmála 650 zaměstnanců a 110 poboček na území celé republiky. ČPZP se sídlem v Ostravě vznikla postupným sloučením čtyř zdravotních pojišťoven, a to Hutnické zaměstnanecké pojišťovny, ZP AGEL, České národní zdravotní pojišťovny a v roce 2012 se připojila i Zdravotní pojišťovna METAL-ALIANCE
 
 
                    

 

 SIENNA SPORT

Projekt Sienna sport vznikl za účelem podpory sportovních klubů i jednotlivců. Zaměřuje se na rizikové zajištění sportovců, především na sporty s bojovým zaměřením, kde je přirozeně riziko úrazů vyšší. Často se stává, že právě tito sportovci mají problém sehnat kvalitní produkt k zajištění z důvodu vysokých rizik, výluk z pojištění nebo vysoké ceny. Myslíme si, že každý člověk bez ohledu na jeho zájmy by měl mít možnost se kvalitně zajistit tak, aby nemusel mí obavy z finančního dopadu při zranění nebo nemoci. Jsme schopni pro každého vyhledat komplexní řešení.

 

NADACE ČEZ

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací v České republice. Každoročně podporujeme řadu projektů, které reagují na aktuální potřeby společnosti. Oranžové schody pomáhají integrovat žáky a studenty se zdravotním handicapem, Oranžová hřiště dávají dětem i dospělým bezpečný prostor pro sport a hry, Oranžové učebny podporují výuku technických předmětů na základních a středních školách, Podpora regionů dává příležitost rozvoji komunitního života. Oranžové kolo zapojuje do pomoci potřebným veřejnost, osvětlené Oranžové přechody zvyšují bezpečnost chodců a Stromy přinášejí do měst a obcí novou zeleň.
 
  
 
 
    MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Moravskoslezský kraj (od ledna 2000 do května 2001 Ostravský kraj) je jedním ze 14 vyšších územních samosprávných celků v Česku. Celé jeho území leží v Severomoravském kraji. Z větší části leží v Českém Slezsku, zbývající část zabírá sever Moravy. Na jihu sousedí se Zlínským krajem, na západě s Olomouckým krajem, na severu s polskými vojvodstvími Opolským a Slezským, na jihovýchodě s Žilinským krajem na Slovensku. Na území kraje se nacházejí čtyři euroregiony – Beskydy, Praděd, Silesia a Těšínské Slezsko. Symboly kraje tvoří znak, vlajka a logo.
 

 

    MINISTERSTVO ŠKOLSTVÍ, MLÁDEŽE A TĚLOVÝCHOVY

Vláda ČR vzhledem k mimořádnému významu tělovýchovy a sportu jako významného faktoru lidského rozvoje Programově vytváří duchovní i hmotné podmínky pro rozvoj a optimální fungování tělovýchovy a sportu. Za tím účelem bude tělovýchovu a sport všestranně podporovat, zejména ve prospěch mladé generace, v rámci své školské, zdravotní, kulturní, ekologické, zahraniční a finanční politiky.

 

    

 

SMO, městská akciová společnost Orlová

SMO, městská akciová společnost Orlová je v současnosti jednou z největších firem v Orlové. Společnost byla založena dne 20.3.1995  městem Orlová. Prioritním úkolem společnosti je poskytování komunálních služeb. Cílem společnosti je zajištění dodávek tepla a odpadové hospodářství. Je provozovatelem většiny sportovních zařízení na území města Orlová - zimní stadion s krytou ledovou plochou, fotbalová a volejbalové hřiště a tenisový areál, zabezpečuje provoz krytého plaveckého bazénu. K dalším aktivitám patří opravy a údržba místních komunikací a provozování útulku pro toulavá zvířata.

               

 

Lift Components

Společnost Lift Components je výrobní firmou s komplexní nabídkou výtahů, zvedacích plošin a komponentů. Jsou specialisté na výtahy. Ve  firmě výtahy nejen vyrábí, ale také vyvíjí a testují. Na českém trhu je zavedena od roku 1993 a dnes je evropskou značkou. Je držitelem několikanásobného ocenění "Podnikatel roku". Firma je podporovatelem spousty organizací od dětských, přes lidem potřebných organizací až po sportovní organizace.

 

 

 

DÁLE DĚKUJEME SPOLEČNOSTEM:

  • YPON
  • NOTIA
  • a všem našim příznivcům