14.-16.5.21 SOUSTŘEDĚNÍ JUDO CLUBU ORLOVÁ

Starší žáci, dorostenci, junioři

Termín:               14. - 16.5.2021

Kde:                     Tělocvična v hotelovém domě Doubravan

Hlavní trenér:    Tomáš Heczko ml.

Judo club Orlová pořádá v termínu od 14.5. do 16.5.2021 soustředění pro kategorie U15, U18, U21  za účelem zlepšení fyzické kondice, přípravu na budoucí turnaje a zlepšení technické vyspělosti juda. Jedinci si vezmou s sebou : kimono, přezůvky, hygienické potřeby, ručník, oblečení na běhání, pevnou obuv, spacák, léky ( pokud někdo užívá), souhlas rodičů, odhodlání a dobrou náladu.

Všeobecné informace:

Budeme trénovat v bývalém hotelovém domě Doubravan, kde také budeme přespávat na žíněnce, proto si každý vezměte spacák, popřípadě polštář. Sraz je v tělocvičně při zahájení pátečního tréninku v 16:00 hodin. Stravu zajišťuje Judo club Orlová a to snídaně a oběd v sobotu i v něděli. Večeře v bude probíhat ve vlastní režii (osobní volno).

Těšíme na setkání, s pozdravem Judo club Orlová.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktuje předsedu Judo clubu Orlová p. Tomáše Heczka na čísle: +420 773 625 822