4.-.8.2.2017 Mezinárodní soustředění Orlová

Masarykova třída 1313, Orlová 73514

49.8720497N, 18.4246006E4x

www.goa-orlova.cz

Pořadatel:             Městský sportovní klub Orlová, příspěvková organizace a Judo club Orlová, z.s.

Cena soustředění:

·         Každý účastník je povinen uhradit částku 2.250 Kč/osoba, a to vždy na základě vystavené faktury Městským sportovním klubem Orlová, p.o.

·         V případě účasti většího počtu zájemců z jednoho oddílu, může oddíl požádat o vystavení společné faktury za všechny své přihlášené účastníky.

·         Trenérský doprovod - za každých 10 účastníků z jedné skupiny má doprovázející trenér účast na akci ZDARMA.

·         V ceně soustředění je:

o   Plná penze pro každého účastníka po dobu trvání akce (4x snídaně, 4x oběd, 4x večeře) – stravování probíhá vždy v Domu kultury města Orlové (viz mapa)

o   Nocleh v tělocvičnách základních škol – ZŠ Ke Studánce 1050, ZŠ Mládí 726 a ZŠ Školní 862 – velké prostory, sociální zařízení

o   Tréninky judo technik – profesionální a zkušení trenéři z celé ČR

o   Plavecký trénink (1x hodina) pod dozorem plaveckých instruktorů, volný program na krytém bazénu (1x hodina)

o   1x vytrvalostní trénink – kondiční běžecká příprava po stezkách města

o   Zábavný večer pro všechny účastníky – dětská diskotéka, samostatná část pro trenéry a doprovod

o   Věcné dárky pro každého účastníka

Přihlášení:

Každý zájemce o účast na soustředění je povinen řádně vyplnit závaznou přihlášku, která je přílohou tohoto dokumentu a zaslat ji jedním z níže uvedených možností:

a)      Poštou na adresu Městský sportovní klub Orlová, Osvobození 796, Orlová 735 14 s označením obálky SOUSTŘEDĚNÍ JUDO

b)      Emailem naskenovaný originál včetně podpisu zákonného zástupce účastníka na michal.kozak@msk-orlova.cz

Úhrada poplatků:

Na základě obdržené vyplněné přihlášky Vám bude na uvedený email zaslána faktura (dle požadavku na oddíl nebo konkrétní osobu) se 14denní splatností. Po uhrazení povinného poplatku Vám bude zaslán potvrzující email o přijetí platby a evidenci zájemce do přihlášených účastníků soustředění.

STORNO podmínky – po uhrazení poplatku se finanční prostředky nevrací. Je možné akceptovat záměnu účastníků za uhrazený poplatek.

Organizace soustředění:

Soustředění je především o bližším kontaktu se sportovci. Proto jsme se rozhodli účastníky rozdělit do tří skupin (MORDÁ, ČERVENÁ, ŽLUTÁ), kdy každá skupina bude mít odlišný denní program – viz harmonogram. Každý účastník při registraci získá barevné tričko (příp. šátek), které označuje přidělenou skupinu). Po celou dobu soustředění bude při trénincích přítomná zdravotnická služba.

HARMONOGRAM soustředění:

04.02.2018 Neděle

12:30 – 14:00  - Příjezd účastníků do Orlové

- REGISTRACE účastníků proběhne v Městské knihovny Orlová

Masarykova třída 1324, 735 14 Orlová-Lutyně

49.8710056N, 18.4248356E

parkoviště přímo u knihovny

následný přesun do přidělených tělocvičen základních škol

15:30 – 18:00 - Slavnostní zahájení, zahajovací trénink JUDO – hala GOA Orlová

19:00 – 20:00  - Večeře - DKMO

od 20:00             - osobní volno

05.02.2018 Pondělí