Pozvánka seminář tr. 1.JCBO prosinec 2017

1. Judo club Baník Ostrava, z.s.

ve spolupráci s trenérskou radou, vás srdečně zve na trenérský seminář judo:

„Náplně a cíle jednotlivých skupin v klubu 1. JCBO“

Datum konaní: neděle 17. 12. 2017

Čas konaní: od 9.00 hod do 12.00 hod

Místo konaní:    Tréninkové centrum Jindřicha Kaděry, Mjr. Nováka 34, Ostrava Hrabůvka

Vedoucí semináře: Dušan Koza, tel: 725 475 421

Náplň semináře:

Diskuze a ukázky jednotlivých cviků a technik, které zahrnuje nově vzniklý dokument Náplně a cíle jednotlivých skupin, který dlouhodobě zpracovává trenérská rada 1. JCBO a od roku 2018 bude závazný pro všechny trenéry našeho klubu ve sportovní přípravě dětí a mládeže v našem klubu.

Očekávám proto velmi širokou účast našich trenérů, dále očekávám bohatou diskuzi nad nově vzniklým dokumentem, připomínky a názory ostatních trenérů jsou velmi žádoucí!!!

Proto si prosím připravte náměty, otázky apod. Půjde především o širokou diskuzi, aby každý trenér našeho klubu pochopil přínos tohoto dokumentu a návod a usnadnění tréninkového procesu a nepřijal to negativně jako nějaký příkaz, či výmysl trenérské rady.

Děkuji všem za svůj čas a prosím všechny trenéry našeho klubu o účast.

Důležité:

S sebou vezmi sportovní oblečení, kimono, dále oblečení dle vlastního uvážení. Je žádoucí, aby se všichni trenéři aktivně zapojili do cvičení a vše si vyzkoušeli na vlastním těle. Jen posedávání a koukání není žádoucí, jelikož nepřináší žádoucí efekt pro následné použití v praxi.

V Ostravě: 23. 10. 2017                               

                                   Dušan Koza, předseda trenérské rady 1.JCBO