Soustředění 27.-29.9.2017

JUDO CAMP

V AREÁLU ZŠ a MULTIFUNKČNÍ HALY RAŠKOVICE.

Zaměřený na přípravu před nastávající sezónou.

Zvýšení fyzické kondice, technické, taktické a psychické úrovně mladých talentovaných judistů a judistek vybraných oddílů Moravskoslezského, Olomouckého a Brněnského  kraje.

Pod vedením kvalifikovaných trenérů,

od středy 27.9. 2017 do pátku 29.9. 2017

Sraz na místě ve středu  27.9. v 16,15 hod.

Ukončení akce v pátek 29.9. ve 14,00 hod.

Program:

Pokročilí – fyzická kondice, technická a taktická příprava, trénink se zaměřením na osobní techniky za pohybu + randori.

Pohovory + testy, data projekce, hry, soutěže v areálu,

Trénink newaza – přechody - taktické a účinné překvapení soupeře.

Nácvik technik bez zrakového vjemu, boj o úchop.

Proběhne vložená soutěž – adrenalinová drtivá porážka. ZorbIng koule a další japonské sportovní doplňky.

Přípravka –samostatný program – výuka technik judo, organizovaný celodenní program, hry, soutěže.

Ubytování: Nocleh v prostorách školy a haly (nutné spacáky), celodenně sprchy s teplou vodou.

Strava: 5x denně, pitný režim.

Celodenní organizovaný program.

VEZMI SEBOU: Kimono, přezůvky, spacák, oblečení do terénu, věci osobní potřeby,

baterku, šátek, kapesné dle uvážení rodičů, ofocený průkaz zdravotní pojišťovny.

Cena 750,-Kč.

Pro členy oddílu je nutné odevzdat přihlášky a zaplatit nejpozději do  22.9. 2017 na tréninku, nebo účet. Pro členy klubu žádáme o elektronické přihlášení. Ostatní se hlaste emailem judoskpova@seznam.cz. Členové pozvaných oddílů  mohou zaplatit při nástupu.

Čísla účtu pro platbu převodem 1644315379/0800 nebo 219050328/0300, VS 14, do sdělení jméno účastníka.

SOUSTREDENI 9 2017.docx